Lütfen Bekleyiniz

yukleniyor
Üyelik oluşturmak için tıklayın.
Merhaba,

Kazandıran BP Club Dünyasına Hoş Geldiniz

BP Club Card ile kaliteli akaryakıt kullanmanın ve birçok BP hizmetinden faydalanmanın yanı sıra,her alışverişinizde daha da kazançlı olma ayrıcalığına erişeceksiniz. BP Club Card ile yapacağınız her BP akaryakıt ve BP Otogaz alışverişinizde puanlar kazanacak, kazandığınız puanları akaryakıt alımında kullanma hakkına sahip olacaksınız.

BP Club’a Sadece Bir Dakikada Üye Olabilirsiniz

2802'ye KAYIT yazıp bir boşluk bırakıp ADINIZI ve tekrar bir boşluk bırakıp SOYADINIZI ve son bir boşluk bırakıp PLAKANIZI kısa mesaj (SMS) olarak gönderdikten sonra size iletilecek SMS’te belirtilen şekilde 7889’a BP yazıp bir boşluk bırakıp KVKKONAY yazıp gönderdikten sonra kaydınız tamamlanacaktır. Bu kayıt sayesinde aynı zamanda “kartsız işlem” özelliğine de kayıt olmuş olacaksınız ve telefon numaranızla puan kazanma ve harcama işlemi yapabileceksiniz. BP Club üyesiyseniz de bu kayıt işlemini yaparak “kartsız işlem” özelliğine kayıt olabilirsiniz. KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) onayı verilmeyen üyelikler kanun gereği iptal edilir.

Nasıl Puan Kazanacaksınız?

BP Club Programı’nda yer alan BP istasyonlarından yapacağınız BP akaryakıt ve BP Otogaz alımlarından sonra kartınızı BP market görevlisine verin ve alışverişinizin karşılığı olan puanlar kartınıza yüklensin. Kampanya bazında kazanımlar için BP market görevlileri sizlere yardımcı olacaktır.

Standart BP Club Puan Kazanımı

Kampanyalar dışında BP Club Card ile yapacağınız BP akaryakıt ve BP Otogaz alımlarında kazanacağınız puanlar şu şekildedir:
1 litre BP Ultimate Kurşunsuz Benzin: 1,5 puan
1 litre BP Kurşunsuz Benzin: 1 puan
1 litre BP Ultimate Euro Diesel: 1,5 puan
1 litre BP Diesel: 1 puan
1 litre BP Otogaz: 1 puan
Markalarla olan iş birlikleri ile yapılan kampanyalarda ve kişiye özel tanımlanan kampanyalarda çok daha avantajlı fırsatlar sizleri bekliyor. Hediye BP akaryakıt ve Otogaz kazanabileceğiniz kampanyalarla ilgili detaylı bilgilere BP istasyonlarından ve bpclubcard.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bp Club Puanlarınızı Nasıl Harcayabilirsiniz?

BP Club Card’ınızda biriken puanlarınızı BP Club Programı’na dahil herhangi bir BP istasyonunda, BP akaryakıt veya BP Otogaz alımı için kullanabilirsiniz. BP Club puanlarını kullanmak istediğinizde, puan kullanacağınızı BP market görevlisine iletmeniz ve Pos cihazı ile işlemi gerçekleştirdikten sonra size verilen belgeyi pompa görevlimize teslim etmeniz gerekmektedir.

Her 100 BP Club Puan karşılığında 1 TL değerinde BP akaryakıt veya BP Otogaz alımı yapabilirsiniz.

Ne Kadar BP Club Puanım Var?

BP Club Card’ınızla puan kazanım işlemi yaptığınızda Pos cihazından yapılan yükleme işlemi sonucu size verilen belgede, kazandığınız son puanı ve mevcut puanınızı görebilirsiniz.

Dilediğiniz zaman BP Club rogramı’na dahil tüm BP istasyonlarındaki Pos cihazlarından, 0800 261 1949 ve 0212 473 2727 numaralı BP Müşteri Danışma Hattı’nı arayarak veya bpclubcard.com sitesinden güncel puan bilgilerinize ulaşabilirsiniz.