Lütfen Bekleyiniz

yukleniyor

Giriş Yap

Üyelik oluşturmak için tıklayın.Şifremi unuttum
Merhaba,

BP Club Müşteri Ödül Sadakat Programı nedir?

BP Club Müşteri Sadakat Programı, BP’nin müşterilerine çeşitli fırsat ve avantajlar sunduğu bir ödül programıdır.

BP Club Kart ile nasıl puan kazanılıyor?

Programda yer alan BP istasyonlarından yapacağınız akaryakıt ve BP Otogaz alımları karşılığında BP Club kartınıza puanlar yüklenecektir. Ödeme yaptıktan sonra kartınızı “BP Shop” görevlisine verin ve alımınıza karşılık gelen puanınızı POS cihazından kartınıza yükletin.

01 Mart 2011 tarihinden itibaren BP Club ile yapacağınız akaryakıt ve BP Otogaz alımları karşılığında kazanacağınız puan miktarları farklı ürün tipleri için şu şekildedir: 

  • • 1 litre BP Ultimate Kurşunsuz Benzin 95 Oktan: 1,5 puan,
  • • 1 litre BP Kurşunsuz Benzin 95 Oktan: 1 puan, 
  • • 1 litre BP Ultimate Euro Diesel: 1,5 puan,
  • • 1 litre BP Diesel: 1 puan, 
  • • 1 litre BP Otogaz: 1 puan

BP Club Kart’a nasıl sahip olabilirim?

BP Club programına üye istasyonlardan BP Club Kart’ı ücretsiz şekilde hemen alarak puan kazanmaya başlayabilirsiniz. 


Program hakkındaki yeniliklerden ve dönemsel fırsatlardan haberdar olmak için BP Club Müşteri Bilgi Formu’nu eksiksiz olarak mutlaka doldurmanız ve BP Club üyesi istasyonlarımızdan herhangi birine teslim etmeniz gerekmektedir.

BP Club Kart’ımın kaybolması veya çalınması durumunda ne yapmalıyım?

BP Club kartınızın kaybolması durumunda herhangi bir BP Club üyesi BP istasyonundan yeni kartınızı ücretsiz olarak alabilirsiniz.


0800 261 19 49 - 0212 473 27 27 - 0532 755 27 27 numaralı telefonlardan BP Müşteri Danışma Hattı’nı arayarak, kartın kullanıma kapatılması gerekmektedir. 

Eski kartlardaki puanların yeni kartlara yüklenmesi, yeni kart başvuru formlarında belirtilecek olan bilgilerin eski karta ait kullanıcı bilgileriyle aynı olması durumunda mümkündür. Eski kartınızdaki puanların yeni kartınıza aktarımıyla birlikte, eski kartınızdaki özlük bilgileriniz de yeni karta BP Müşteri Danışma Hattı tarafından aktarılacaktır.

BP Club Müşteri Ödül Sadakat Programı’ndan kimler faydalanabiliyor?

BP Club Kart ile BP Club üyesi akaryakıt istasyonlarından akaryakıt veya BP Otogaz satın alan tüm müşterilerimiz programdan faydalanabilmektedir. BP Taşıtmatik müşterileri programdan faydalanamazlar.

Kazanılan puanlar ne kadar süre içerisinde kullanılmalıdır?

BP Club Kart ile kazanmış olduğunuz puanları kazandığınız tarihten itibaren 1 yıl içerisinde kullanmanız gerekmektedir. 1 yıl içerisinde kullanılmayan puanlar kartlardan silinecektir.

www.bpclubcard.com adresli BP Club programı web sitesinde neler yapabilirim?

BP Club programı için özel olarak hazırlanmış olan web sitemizde

  • • BP Club kartınızdaki puanları sorgulayabilir,
  • • BP Club Müşteri Sadakat Programı ile ilgili genel bilgilere ve dönemsel kampanya duyurularına ulaşabilirsiniz.

BP Club web sitesine nasıl üye olabilirim?

BP Club’a üye değilseniz “Üyelik oluşturmak için tıklayın” butonuna tıkladıktan sonra “BP Club üyesi değilim” seçeneğine tıkladıktan sonra adımları takip ederek BP Club’a ve websitesine aynı anda üye olabilirsiniz. Mevcut bir BP Club üyeliğiniz var ise ancak web sitesi üyeliğiniz bulunmuyorsa “BP Club üyesiyim” seçeneğine tıklayıp websitesi üyeliği adımına geçebilirsiniz.

BP Club üyeliğine kayıtlı telefon numarası değişikliği nasıl yapılır ?

Bp Club üyeliğine kayıtlı telefon numarası değişikliği için 0800 261 19 49 - 0212 473 27 27 - 0532 755 27 27 numaralı telefonlardan BP Müşteri Danışma Hattı’nı arayarak, telefon numaranızı değiştirebilirsiniz.

2017 Copyright. All rights reserved bypharos